Garnier Aktif Saf & Temiz Exfo Fırça İşe Yarıyor Mu? – Alımlı Kadın

Garnier Aktif Saf & Temiz Exfo Fırça İşe Yarıyor Mu?

Garnier Aktif Saf & Temiz Exfo Fırça İşe Yarıyor Mu?

Garnier Aktif Saf & Temiz Exfo Fırça’yı sizler için aldım ve denedim ve bu deneyimlerimi sizlere aktarmak istiyorum. Şimdiden söyleyeyim bence Garnier bu ürünle de yine çok başarılı olmuş.. 🙂

Garnier Aktif Saf & Temiz Exfo Fırça İşe Yarıyor Mu?

Garnier Aktif Saf & Temiz Exfo Fırça açık mavi renktedir ve jel kıvamına sahiptir. İlk başta fırçaları beni tereddüte düşürsede beni yanılttığını söyleyebilirim. Gayet yumuşak ve hiç can yakmayan fırça tellerine sahip. Ürünü çıkardığınızda, esas olarak köpükler ve uygulama yapmayı kolaylaştırır. Fırçayı hafif hareketlerle döndürüyorsunuz ve daha sonra yıkayabilirsiniz. Durulandıktan sonra, cilt çok taze ve parlak görünüyor. Tüm ölü cilt hücreleri çıkarılır ve cilt çok tazelenir. Hafif bir nane karıncalanma etkisi vardır, ama sanırım Salisilik asit nedeniyle. Uygulama sonrası nemlendirici ile desteklemeniz gerekiyor.

Ben haftada 3 kez düzenli olarak kullanıyorum. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir sivilcenin, bir gece içinde hemen düştüğünü ve her zamankinden daha açık bir işaret bıraktığını fark ettim. Ayrıca, sahip olduğum izlerin biraz solduğunu da görüyorum. Ama bunu sadece 2 hafta boyunca kullanıyorum diye yorumlamak için çok erken. Burnumun köşelerinde beyaz noktalar var ve bu ürün onları önemli ölçüde azalttı. Ürün gözenekleri etkili bir şekilde temizliyor ve ilk yıkamadan farkı görebilirsiniz! Fiyatı ise bence performansına göre gayet uygun kozmetik mağazalarında 49.99 TL ye satın alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.