Gamy Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı, Kullanımı ve Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Gamy Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı, Kullanımı ve Kullanıcı Yorumları

Gamy Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı, Kullanımı ve Kullanıcı Yorumları

Gamy aralıklı oruç için kullanılan bir takviye gıdadır. 16/8 kuralına göre akşam ve sabah kullanılacak farklı tabletleri bulunmaktadır. Sabah kullanılacak olan takviye gıda yeşil ambalajlı akşam kullanılacak olan ise pembe ambalajlıdır.

Gamy Nedir?

Gamy 16/8 30 tablet, klasik olarak kalori alımını kısıtlayan diyet yöntemlerine alternatif haline gelen ve günümüzde büyük popülerlik kazanan bir üründür.

Gamy Ne İşe Yarar?

Kişiye ne yemesinden ziyade “hangi vakitte” yemesi gerektiğini aşılamaya yardımcı ve aralıklı diyet kavramının farkındalığın kavramasında yardımcı bir takviye gıdadır.

Gamy Fiyatı

Gamy sabah ve akşam paketinin fiyatı 200 TL’dir.

Gamy Nasıl Kullanılır?

Paket içerisinde iki kutu var biri gündüz biri gece takviyesi olarak kullanınız. 16:8 diyetini uygulayan çoğu kişi kahvaltıyı atlayarak ilk öğününe öğlen 12.00’de başlar. Akşam yemeğini ise saat 20.00’de tamamlayarak bu saatten sonra gece hiçbir şey yemez. Sadece siyah çay, sade kahve, yeşil çay veya bitki çayları tüketilebilir.

Gamy Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Şimdilik iyi, iştah kapatıyor, ağız kuruluğu yaptığı için bol su içiyorum . Sporla desteklenirse daha iyi sonuç alınabilir. Ama bağırsak çalıştırma durumu söz konusu olmadı ben de.

Kullanıcı Yorumu: Ürün ikinci gün elimize ulaştı güzel paketlenmiş. 4. gün bugün sabah işe gitmeden önce içiyorum birsey yemiyorum öğlene kadar. akşam yemekten bir saat sonra içiyorum. gerçekten çok tok tutuyor istesenizde yiyemiyorsunuz.Bol su tüketiyorum.onkoloji ilaçlarım olduğu için doktoruma danıştim. şimdilik 1kg verdim. sonuçları yazıcam 1 ay sonra. inşallah doğru kullaniyorumdur.

Kullanıcı Yorumu: Aralıklı oruç diyeti yapan biri olarak kullandığım en iyi takviye edici gıda. Tokluk hissi verdiğinden gün içerisinde açlık çekmiyorsunuz. Sporla birleştirdiğinizde 1 ay içerisinde gözle görülür kilo verdiğinizi göreceksiniz. 🤌🏻🤌🏻 Alın stok yapın, aldırın 🙏

Kullanıcı Yorumu: kilo verme surecinde en büyük destekcim oldu. cunku cok sık acikiyor ve surekli yiyordum diyetlerim hep yarida kaliyordu. Gamy ile birlikte bu hissiyatim bitti. Gündüzleri sabah icin olani icip kahvaltimi yapıyorum aksama kadar açlık hissetmiyorum. Gece yemelerim cok vardi. Gece icin olan tablette bu hissimi bitirdi. iyi ki alıp denemisim sayesinde cok daha kolay kilo verebiliyorum

Kullanıcı Yorumu: Tereddüt etmeden alabilirsiniz. 2 saatte bir bir şeyler yemeği isteği olan ve yıllardır buna bir çözüm bulamamış bana ilaç gibi geldi… kahvaltıdan yarım saat önce ve akşamları da saat 20.00 da içiyorum. Sayesinde midem küçüldü, gözle görülür kilo verdim. İkinciyi sipariş de ettim şimdi. 🙏✌️

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.