Fito Krem Ne İşe Yarıyor? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Fito Krem Ne İşe Yarıyor? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Fito Krem Ne İşe Yarıyor? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Fito krem 40 gr ambalajında satışa sunulan bir merhemdir. Cildin hızlı bir biçimde yenilenmesini sağlayarak iyileşme sürecinin hızlandırır ve cilt hücrelerinin normalden çok daha hızlı gelişmesini destekler. Fito krem ne işe yarar derseniz eğer kısaca hücre yenilenmesinde oldukça aktif rol oynar. Bunun dışında sivilce lekelerinde ve yanık izlerinde kullanan pek çok kişinin yorumuna bakılacak olursa oldukça işe yarıyor. Fito krem ortalama olarak 15 TL’ye satılmaktadır. Bu rakam eczanelere göre az da olsa değişiklik gösterebilir.

fito krem ne işe yarar

Fito Krem Ne İşe Yarar?

  • Fito Krem hücre yenilenmesinde işe yarar. Örneğin yaralarınız geç iyileşiyor ise mutlaka kullanmalısınız. Bu sayede belki 2 haftada iyileşecek olan yaralarınız çok daha kısa sürede iyileşecek.
  • İltihaplı sivilcelerin sönmesinde de oldukça etkili olan Fito krem sivilce izlerine de çok iyi gelmektedir.
  • Yüzeysel kesik veya ameliyat yaralarının tedavisinde de kullanılan iz geçirme etkisi de bulunan bir kremdir Fito krem.
  • Sinek, arı veya böcek ısırıklarında oluşan küçük kaşıntı ve yaralara karşı etkilidir.
  • Fito krem makat çatlakları üzerinde de etkilidir.
  • Dikiş izleri üzerinde de çok etkili olan Fito krem bir kullanıcının yorumuna göre 3 gün içerisinde mucize bir etki yaratmıştır.
  • Ağda sonrası oluşan ağrı için de oldukça etkili olan Fito krem pek çok kadının ecza dolabında olması gereken kremlerden bir tanesidir.

Fito Krem Kullanıcı Yorumları

“Çok eskiden yüz için uygun olduğu söylenen ağda bantlarından birisi ile bıyıklarımı almak gafletinde bulunmuştum ve tüylerimi alırken dudak üstü derimi de kaldırmıştım. Eczacının önerisi ile kullandım ve 2 gün geçmesine rağmen hiç bir iz kalmadı. Bu yüzden Fito krem benim için tapılasıdır.”

“Kolum kırıldığında kemik de derimi yırtıp dışarı çıkınca dikiş üzerine doktor bu kremi önermişti, pek çok kişinin dikiş izine nazaran Fito krem sayesinde dikiş izim ancak çok dikkatli bakıldığında görünüyor.”

“Cildimde oluşan sivilce lekelerim için uygun yollu bir krem ararken annemin arkadaşının önerisi ile kullanmaya başladım. Her gün bir nohut kadar alıp yüzüme uygulayıp uyuyorum ve tüp bitmek üzere ve lekelerim %60-70 oranda azaldı. Teşekkürler Fito krem :)”

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. hayatımın kremi diyebilirim. İhtiyacı olan herkes mutlaka kullanmalı. Sorusu olanlara yardımcı olmak isterim bu arada.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.