Fisto Gömlek Modelleri – Alımlı Kadın

Fisto Gömlek Modelleri

Fisto Gömlek Modelleri

Fisto gömlek ve fisto elbiseler bu yılın en moda parçalarından birisi. Hem yaz tatilinde hem de ofis stilinizi oluştururken bu parçalar ile harika görüneceksiniz. Ben özellikle fisto gömlek modellerini kot şortlar ve sandaletler ile yakaladığı uyumu çok beğeniyorum. Fisto gömlek modellerinden derlediğimiz bu makalemizde aynı zamanda bu gömleklere ait fiyat aralığını ve kombinler için birkaç küçük öneride daha bulunacağız.

Fisto Gömlek Fiyatları

Dünya markalarının da pazar tezgahlarının da çokça yer verdiği fisto gömlek modellerinin fiyatları tahmin edebileceğiniz gibi oldukça değişken. Markalaşmış pek çok firmada fisto gömlek fiyatları en az 399 TL iken pasaj, butik ve sosyete pazarlarında bu gömleklerin fiyatları yaklaşık olarak 40 TL den başlayarak alıcı buluyor. Eğer siz de günlük stilinize şıklık katmak istiyorsanız bence kesinlikle sosyete pazarlarına bakmalısınız. Fiyat farkı gerçekten çok fazla. Bu anlamda sosyete pazarları çok daha çekici geliyor bana.

Fisto Gömlek Nasıl Kombin Yapılır?

Tem etekler hem de şort ve pantolonlar ile güzel duran fisto gömlek modelleri bulunacağınız ortama göre kombinlendikten sonra hiç bir sorun yaratmaz. Ofiste giymek isteyenler için kalem etek veya sigaret pantolonlar ile harika bir uyum yakaladığını ve stiletto modelleri ile de harika göründüğünü belirtmem gerekiyor.

Şort ve mini etekler ile de gayet güzel bir uyum yakalayan bu gömlekleri özellikle şortlar ile kombin yapmayı planlıyorsanız salaş tercih etmenizi tavsiye ederim. Bununla birlikte hasır çanta ve şapka uyumu da muhteşem olur. Ayrıca sandalet ve terlikler ile de bu rahatlığınızı taçlandırabilirsiniz.

fisto gömlek modelleri

2019 fisto gömlek modelleri beyaz fisto gömlek modelleri kadın gömlek güpür gömlek modelleri kadın fisto gömlek modelleri kadın güpür gömlek modelleri fisto gömlek modelleri 2019 fisto gömlek modelleri ve kombinleri fisto gömlek modelleri fiyatları
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.