Epique Krem Nedir – Ne İşe Yarar – Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Epique Krem Nedir – Ne İşe Yarar –  Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Epique Krem Nedir – Ne İşe Yarar – Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Göz çevresinde bulunan deri vücudunuzun diğer hiçbir yerinde bulunan derisi ile aynı hassasiyet ve aynı inceleye sahip değildir. Bu yüzden cildimize uyguladığımız herhangi bir kremi göz çevremize uygulayamayız ve daha hassas formülasyona sahip bir krem tercih ederiz. Epique Krem göz çevresi için formüle edilmiş olduka güzel başarı iddiası olan kremlerden. Biz de bu kremi hem kendimiz hem de sizler için araştırdık. Gerçek kullanıcılara ait Epique Krem yorumlarını da derledik. eğer siz de Epique Krem kullanıcılarındansanız yorum kısmından krem hakkındaki kendi fikirlerinizi yazabilirsiniz.

Epique Krem Nedir ve Ne İşe Yarar?

Epique Kremin en dikkat çeken özelliği masaj başlıklı ambalajı. Bu başlık sayesinde göz altı derisine daha hızlı nüfuz ederken aynı zamanda bu bölgeye masaj yapmış olur. Epique Krem bu masaj başlığı sayesinde göz altındaki kan akışını harekete geçirerek göz altı morluklarının oluşumunu engellemekte. Bunun yanı sıra ince mimik çizgileri ve kaz ayaklarını, gözaltı torbalarını ve kızarıklığını da hafifletmektedir.

Epique Krem Fiyatı

Bilindiği gibi ulaşılabilir markalardan olmayan Epique Krem piyasadaki kremlere nazaran biraz tuzlu. Herkesin kesesine uygun olmadığını düşündüğüm Epique Krem 15 ml ambalaja sahip ve Türkiye satış fiyatı 595 TL. Bunun yanı sıra markanın tonik, güneş koruyucu kremi, gündüz kremi, gece kremi, temizleyici jel – köpük gibi daha farklı ürünleri de bulunmakta. Epique krem adı yazıldığında satın alınabilecek tek bir siteleri bulunmakta bu da benim açımdan güvenilirliği artırıyor zira özellikle son günlerde her ürünün sahtesi için kolaylıkla açılabilen e ticaret siteleri varken.

Epique Krem Kullanıcı Yorumları

Hülya R. : Çok övülen ama denemek için gerçekten çekindiğim bir ürün. Yaklaşık olarak 20- 25 günlük bir kullanım miktarına sahip bir ürün için bu fiyatı ödeyebileceğimi sanmıyorum. Duy sesimizi Epique Krem ailesi 🙂

Derin İ. : Yurt dışında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine denediğim bir ürün. Yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada pahalı ve sanıyorum ki bu formülasyon ve testler ile alakalı. Ürün kesinlikle mükemmel ve bir o kadar da ulaşılması güç maalesef.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.