Durulanmayan Saç Kremi – Garage Hair Repair Leave In Treatment No.2 – Alımlı Kadın

Durulanmayan Saç Kremi – Garage Hair Repair Leave In Treatment No.2

Durulanmayan Saç Kremi – Garage Hair Repair Leave In Treatment No.2

Çoğumuz ünlü instagram fenomeni Ahmet Çoban’ın Garage Hair Repair Studio’sunu instagramda en az bir kere de olsa görmüşsünüzdür. Özellikle İstanbul’da yaşayanların bunu çok daha iyi bileceklerini düşünüyorum. Geçtiğimiz günlerde Ahmet Çoban ve Deniz Baysal birlikte bir ürün piyasaya çıkardılar. Bu ürün durulanmayan bir saç kremi, ilk duyduğumda kulağıma gerçekten hoş gelen bu ürünü biraz incelediğimde çok mantıklı geldi. Size biraz bu ürünün özelliklerinden bahsedeyim sonrasında da kendi saçımda almış olduğum sonuçtan bahsedicem.

Garage Hair Repair Leave In Treatment No.2 Nedir?

Garage Hair Repair Leave-in Treatment No.2, durulanmaya gerek olmayan bir saç kremidir. Banyo sonrasında saçı anında yumuşatıyor, besliyor, ısıdan ve çevresel faktörlerden koruyor. Banyo sırasında saç kremi kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran Leave-in Treatment ince losyon yapısı ile saçta kalan diğer bakım ürünlerinin aksine saçı yağlandırmadan bakım yapıyor. Fiyatı ise internet üzerinde 159 TL’den satın alabilirsiniz.

Kullanım önerisi: Garage Hair Repair Leave In Treatment No.2 sprey formundadır. Banyo sonrasında havluyla kurulanmış saçınıza 10 cm mesafe ile ortadan uçlara doğru uygulayın ve tarayın. Durulamayın. Saçlarınızı şekillendirme öncesinde zarar görmemesi için güçlendiren bu sprey gün boyu saçlarınızın parlamasına yardımcı olur.

Garage Hair Repair Leave In Treatment No.2 İşe Yarıyor mu?

Garage Hair Repair Leave In Treatment No.2 yi ilk önce instagramda gördüm ve gerçekten işe yarıyor mu diye araştırmaya başladım ve çok geçmeden bir tane sipariş verdim. Ürün kısa sürede elime ulaştı ve denemeye başladım. Benim saçlarım yapısı gereği hızlı yağlanıyor ve saç kremi kullanmazsam kolay tarama spreyleri dahi saçımı açamıyordu. Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra saçlarım saç kremi kullanmadığım için artık daha geç yağlanmaya başladı ve saç kremi kullanmadan da saçlarımı duştan sonra bu spreyi kullanarak kolayca tarayabildim.  Ayrıca Garage Hair Repair Leave In Treatment No.2 Paraffin, Paraben, Phthalates, Propylene Glycol içermediği için gönül rahatlığıyla sizlere de tavsiye edebilirim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.