Dr.Jart+ Cicapair Serum Özellikleri, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Dr.Jart+ Cicapair Serum Özellikleri, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dr.Jart+ Cicapair Serum Özellikleri, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Cicapair Serum kaplan oto içeriği sayesinde onarıcı özelliği sahip oldukça etkili bir cilt bakım serumudur. Ülkemizde yalnızca Sephora’da satılan ve lüks kategorisinde bulunan bu Cicapair Serum hakkında merak ettiğiniz ne varsa ve aklınıza takılan Cicapair Serum nedir, Cicapair Serum ne işe yarar, Cicapair Serum yorumlar, Cicapair Serum kullanıcı yorumları, Cicapair Serum fiyatı ve Cicapair Serum kullananlar gibi pek çok cevabı bulabileceksiniz. Cicapair koleksiyonunda pek çok farklı ürün olsa da en çok merak edilen ve memnun kalınan Cicapair Serum hakkındaki araştırmalarımız şu şekilde.

Dr.Jart+ Cicapair Serum Özellikleri

  • Normal, yağlı, karma ve kuru cilt tipleri için uygun olan yatıştırıcı bir cilt bakım serumudur.
  • Ciltte oluşmuş tahriş ve hasara karşı cildi yatıştırırarak hızlı iyileşmeyi sağlar.
  • Yoğun stres, alkol ve sigara kullanımından kaynaklanan ciddi ki yorgunluğumu alır ve aydınlık bir görüntü verir.
  • Aşırı hassas ciltler için kullanıma uygundur cildi rahatlatır ve korur.

Dr.Jart+ Cicapair Serum Fiyatı

Cicapair Serum piyasada bulunan muadillerine nazaran oldukça pahalı bir ürün bunu söylemeliyiz. Ama kullanan neredeyse %95 kullanıcının tamamından olumlu yorum olan başka bir ürün var mıdır bilemiyorum. Sık sık baktığım halde henüz indirime girmedi bu yüzden liste fiyatını sizinle paylaşmak durumundayım. 30 ml ürün içeriğine sahip olan Cicapair Serumun fiyatı 279 TL’dır.

Dr.Jart+ Cicapair Serum Kullanıcı Yorumları

Seren : Kullandığım en pahalı cilt bakım ürünü olsada Cicapair Serum bu parayı son kurusuna kadar hak ediyor. Cildim aşırı hassas ve en ufak bir hava değişikliğinde bile hemen kızarıyor ve bu durum yıllardır en çok takıldığım cilt bakım sorunlarından birisi oldu hep. Yaklaşık olarak bir yıldır her sabah Cicapair Serumu cildimi uyguluyorum ve her ne olursa olsun bittiğinde sürekli ama sürekli satın alabileceğim tek ürün benim için.

Didem : En iyi markaların cilt yatıştırıcı ve leke giderici serumlarını sürekli deneyen birisi olarak hemen hemen hepsi yaklaşık olarak üç veya beş ay aralığında işe yarıyor. Özellikle yabancı kullanıcıların yorumlarını çok inceleyen ve buna göre ürün alan birisi olduğum için bu kadar öğlen bir ürünü mutlaka denemeliydim. Sipariş verdim ve kullanmaya başladım hiç abartısız bir haftada hem cilt lekelerime hem de cilt kızarıklıklarım ha mükemmel derecede iyi geldi. Çok pahalı olduğunu biliyorum keşke herkezin kullanıp deneyimleyebilecek ekonomik gücü olsaydı. Ama biliyorum ki maalesef yok bu yüzden umarım en kısa zamanda bir indirim yaparlar da herkes Cicapair Serumu deneyimleyebilir. Denemek isteyen ve aklında ufacık bir soru işareti  bulunan herkese gönül rahatlığı içinde tavsiye ediyorum.

Işın : Karma cilt tipine sahibim ve bu ürün hakkında soyleyebileceğim en net şey kesinlikle çok iyi nemlendiriyor oluşu. Bunun dışında Cicapair Serumun herhangi bir kızarıklık giderme işlemine ne yazık ki şahitlik edemedim. Etraflıca yaptığım araştırmalara göre içerisinde uçucu yağlar varmış. Belkide benim cildime bu uçucu yağlar iyi gelmiyordur çünkü her cilt ipine uygun olmadığını okumuştum. Henüz bitmedi ama eğer biterse dönüp tekrar Cicapair Serumu almam.

Arzu : Cicapair Serumu çok ama çok seviyorum. Sevmemin ilk sebebe kesinlikle cilde yapış yapış ve yağlı bir his bırakmıyor oluşu. Bunun yanı sıra ciddi mi bu kadar iyi nemlendirirken o kadar pürüzsüz ve kadifemsi bir doku bırakıyor ki ellerinizi cildinizden alamıyorsunuz asla. Cicapair Serumu seviyor oluşumun ikinci sebebi ise cildindeki kızarıklıklar üzerinde mucizeler yaratması. Her ne kadar pahalı olursa olsun yıllardır muzdarip olduğum bu cilt kızarıklığı durumuna anında çözüm üreten Cicapair Serumu her koşulda satın alacağım.

Dr.Jart+ Cicapair Serum hakkında sizin de kullanıcı yorumlarınız ve deneyimleriniz varsa lütfen bizimle ve diğer okurlarımızla bu deneyimlerinizi yorum yazarak paylaşın. Bu sayede Dr.Jart+ Cicapair Serum almak isteyen pek çok kişinin gerçek Dr.Jart+ Cicapair Serum kullananlardan ürün hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.