DionSep’S Kaş & Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

DionSep’S Kaş & Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

DionSep’S Kaş & Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Kaş ve kirpik bakımına aynı ürünle yapabildiğinizi düşünün. DionSep’S kaş ve kirpik serumu kaşlarınıza bakım yaparken kirpiklerinizi de besleyen ve üstelik gözlerinizi hiç yakmayan oldukça etkili bir serum. DionSep’S kaş ve kirpik serumu hakkında aklınıza takılan veya merak ettiğiniz DionSep’S kaş ve kirpik serumu işe yarıyor mu, DionSep’S kaş ve kirpik serumu fiyatı, DionSep’S kaş ve kirpik serumu nasıl kullanılır, DionSep’S kaş ve kirpik serumu yorumları, DionSep’S kaş ve kirpik serumu kullananlar ve DionSep’S kaş ve kirpik serumu içeriği hakkındaki tüm sorularınızın cevapları bu yazımızda. Hem de pek çok farklı markanın kaş ve kirpik serumunu sizler için araştırdık. Bu yazımızda ise DionSep’S kaş ve kirpik serumu hakkındaki internet araştırmamızı ve gözlemlerimizi sizinle paylaşıyor olacağız.

DionSep’S Kaş & Kirpik Serumu İşe Yarıyor Mu

DionSep’S kaş ve kirpik serumu içerisindeki etkin bitki özleri ve özellikle de doğal bileşenleri sayesinde kaş ve kirpiklerinizi beslerken aynı zamanda daha hacimli daha gür ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. DionSep’S kaş ve kirpik serumunu diğer muadillerinden ayıran en belirgin özelliği içeriğinin doğal oluşudur. Özellikle kirpiklerinin hacimsiz ve kısa olduğunu düşünen kişiler için sonuca en hızlı ulaşılabilecek yöntemlerden birisi olan DionSep’S kaş ve kirpik serumu neredeyse bir haftada gözle görülür bir fark yaratıyor.

DionSep’S Kaş & Kirpik Serumu Fiyatı

10 ml ürün içeriğine sahip olan damlalıklı bir şişe içerisinde satılan DionSep’S kaş ve kirpik serumunun tavsiye edilen satış fiyatı 129 TL. Belirli dönemlerde teşek de promosyonlar ve indirimler yapılarak yaklaşık olarak 80 TL gibi uygun bir fiyata da satışa sunulabiliyor. Bize göre ürün muadillerine nazaran tek dezavantajı olan yönü ambalajı. Kirpiklere ve kaşlara uygulanacak olan bir ürün neden rimel şeklinde tasarlanmamış bu bir merak konusu bizim için. Çünkü damlalık ile kullanmak hem biraz zor hem de ürünün ml si düşünüldüğünde çok fazla israf olacağını düşündük. Çünkü kullanım şekli yalnızca parmaklara damlatılarak kirpik ve kaşlara masaj yapmaktan başka seçenek sunmuyor kullanıcıya. Buda maalesef pek de ergonomik bir tasarıma sahip olmadığını bizlere gösteriyor. Eğer DionSep’S kaş ve kirpik serumu ilerleyen zamanlarda ambalajını değiştirir ve rimel formatında tasarlarsa çok daha faydalı olacağını düşünüyoruz.

DionSep’S Kaş & Kirpik Serumu İçeriği

DionSep’S kaş ve kirpik serumu doğal bileşenleri sayesinde çok fazla seviliyor. Aslına bakarsanız pek çok kullanıcı da bu doğal bileşenlerin oranlarının etkisinden dolayı DionSep’S kaş ve kirpik serumu tercih ediyor. Her ne kadar olanları paylaşılmamış olsada içerisinde hint yağı, argan yağı, tatlı badem yağı, Hindistan cevizi yağı, avakado yağı, Jojoba yağı, zeytin yağı, buğdayı ve e vitamini yağı bulunmaktadır.

 

DionSep’S Kaş & Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Efsun : İnternet fenomenlerinin birisinin günlük bakım rutini nde görerek satın almıştım DionSep’S kaş ve kirpik serumunu. Aldığım günden bu yana düzenli olarak kullanıyorum ve etkisini gördüm bu yüzden tavsiye edebilirim almak isteyen herkese.

Hülya: kendi resmi satış sayfasından satın aldım DionSep’S kaş ve kirpik serumunu. Tahminen iki haftadır kullanıyorum ve etkisini gerçekten çok sevdim.

Saadet: DionSep’S kaş ve kirpik serumu satın alan herkes Över ve bitiremiyor ama benim için standart tatlı badem yağından bir farkı yok. Şişesi gerçekten çok kullanışsız bu yüzden bittiğinde tekrar alır mıyım çok emin değilim.

Naz: kullandığım en iyi kaş ve kirpik bakım serumu değil evet ama öyle berbat işe yaramıyor bir ürün de değil DionSep’S kaş ve kirpik serumu.

Buket: benim için standart bir ürün. Öyle yerlere göklere koyamayacağım kadar bir etkisini göremedim ama işe yaramıyor dersem de yalan söylemiş olurum. DionSep’S kaş ve kirpik serumu şans verdiğim ürünlerin arasındaydı ve tekrar denk gelirse alırım ama özellikle satın alabileceğim bir bakım ürünü değil.

Rukiye: DionSep’S kaş ve kirpik serumu 10 ml. İnanabiliyor musunuz yaa. Bu fiyat gerçekten de bir tek bana mı çok pahalı geliyor anlamış değilim. İçerisinde bulunan tüm doğal yağları ve ev vitamini evde alıp karıştırsam tüm sülaleye yetecek serumu yaparım. Cidden 10 ml’lik bir ürüne bu fiyatı verebilmem için kirpiklerimi en az saçlarım kadar uzatması gerekiyor.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.