DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

dermaderm leke kremi, dermaderm leke kremi kullananlar, dermaderm leke kremi yorum, dermaderm leke kremi süslü, dermaderm leke giderici krem ekşi, dermaderm leke kremi kadınlar kulübü, dermaderm leke kremi fiyatı, dermaderm leke kremi eczane fiyatı, dermaderm leke kremi kullanıcı yorumları, dermaderm leke kremi gratis, dermaderm bitkisel leke giderici&cilt beyazlatıcı krem, dermaderm bitkisel leke giderici&cilt beyazlatici krem kullananlar, dermaderm bitkisel leke giderici&cilt beyazlatıcı krem yorumları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları bu yazımızda.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir?

Dermaderm gündüz leke giderici krem formülasyonunda organik ve inorganik UVA ve UVB filitreleri bulundurur. Güneşin zararlı ışınlarının lekelere yol açmasını engeller. Dermaderm gündüz leke giderici krem formülasyonunda bulunan güneş koruma filtreleri ve pigmentasyon düzenleyici aktif Arbutin sayesinde cilt lekelerine karşı maksimum etki sağlar.

Arbutin Nedir ve Ne İşe Yarar?

Bitkilsel arbutin deri hücrelerinin kalbinde ” yeni bir hayat ” anlamında rol oynayan güçlü ve özel bileşimdir, doğal bitkilerden elde edilir. Bitkisel leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği en etkin maddedir. Cildin vazgeçilmez fonksiyonlarının optimum gelişimi için enerjinin (ATP) arttırılmasını destekler ve hücreler arası iletişim ağının doğru olarak yeniden kurulmasına yardımcı olur. Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasında en önemli etkendir. Bitkisel arbutin neden elde ediliyor? Bitkisel arbutin ayı üzümünde yüksek oranda bulunur. Ayrıca buğday, armut kabuğu ve koca yemiş yapraklarında ve düşük miktarlarda da olsa kızılcık ve yaban mersini yapraklarında vardır.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Dermaderm leke kremi 100 ml ürün içeriğine sahiptir ve tavsiye edilen satış fiyatı 49 TL’dir.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Temiz cilt üzerine yeterli bir miktar uygulanmalı ve tüm cilt yüzeyine yedirilmelidir. İçerisinde bulunan 50 spf sayesinde güneş koruyucu özelliği de bulunduğu için ekstra bir güneş koruyucu kremi kullanmanıza gerek yok.

DermaDerm Bitkisel Leke Giderici Cilt Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Kullanıcı: Başarılı bir krem. Birkaç haftadır kullaniyorum yuzumdeki ufak lekeler kayboldu. daha büyük boyutta olanlarin rengi de bayağı açıldı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kullanıcı: 1. kutu bitmek üzere sonuç gerçekten harika. İlk kullanımda mucize bekliyosanız almayın. Düzenli kullanımda yüzümdeki sivilce lekeleri inanılmaz azaldı.Artık beni rahatsız etmeyecek boyuta geldi. Bence alın ve deneyin.

Kullanıcı: boyutu iyi. çillerimin üzerine uyguladım. ilk kullanımda bile sanki etkiledi. boyutu da geyet büyük

Kullanıcı: Ürünü çok beğendim bu fiyata bu kadarını beklemiyordum. Yüzde beyaz döküntüler bırakmıyor ama cildi yağlandırmıyorda. Yüzde hiç belli bile olmuyor sürdükten sonra. Tavsiye ederim

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. ben kullanıyorum ve etkisinden de şimdilik memnunum. cildi aydınlatıyor ve nemlilik hissi çok başarılı bence

  2. Her geçen gün etkisini gözlemliyorum. Tabi daha bitirmeden anlaşılmaz net bir şekilde ama kullanmaya devam edeceğim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.