Blue Cap Şampuan Nedir? İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Blue Cap Şampuan Nedir? İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

Blue Cap Şampuan Nedir? İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

Saç derisi sorunlarından şikayetçi olan pek çok kişinin yaşadığı ortak sorundan bir tanesi saç derisinin sürekli kaşınması, pullanması ve kepek problemidir. Saç derisindeki kepekten ve pullanma sorunundan kurtulmak isteyen pek çok kişinin yaptığı araştırmalar sonucunda Blue Cap şampuan ile karşılaştığını biliyoruz. Bizde sizler için Blue Cap şampuan araştırdık kullanan kişilerin yorumlarını, memnun olup olmadıklarını ve ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığını araştırdık. Çünkü siz de takdir edersiniz ki 150 mililitre ürün içeriğine sahip bir şampuan için 200 Türk Lirası oldukça yüksek bir rakam.

Blue Cap Şampuan Nedir?

Blue Cap şampuan kepek sorununu ilk kullanımdan itibaren azaltan ve düzenli kullanım sonucu ortadan kaldıran bir dermokozmetik üründür. Saç derisindeki pullanma, kaşıntı ve sivilceleri yatıştırarak gün içerisinde kişinin daha rahat olmasını sağlar. Özellikle saç derisinde oluşan ve gün içerisinde sıkça kaşınan küçük sert sivilceler üzerinde oldukça etkili olduğu iddia ediliyor. Biz de bu yazımızda sizin için Blue Cap şampuan kullanıcıların gerçek yorumlarını derledik. Bu sayede siz de ürünü alan gerçek kullanıcıların yorumlarını okuyup buna göre alıp almamaya karar verebilirsiniz.

Blue Cap Şampuan Nasıl Kullanılmalıdır?

Blue Cap şampuan saçlı deride eğer kaşıntı, pullanma ve sivilce sorunu varsa kullanıma uygundur. Ayrıca kullanmadan önce mutlaka iyice çalkalanmalıdır. Bu sayede formül içerisinde bulunan her şey homojen bir şekilde karışacağından etkisi daha fazla olacaktır. İçerisinde bulunan çinko ağır bire madde olduğundan mutlaka dibe çökecektir zira. Blue Cap şampuan saçlı deride iyice köpürtülmeli ve yaklaşık olarak 5-6 dakika kadar saçta bekletilmelidir.

Blue Cap Şampuan Kullananların Yorumları

Hakkı Y. : Çok övüldüğü için aldım blue cap şampuanı ve çok memnun kaldım. Küçücük bir şişe için bu kadar para verilir mi dedi herkes ama gün içerisinde yaşadığım o kaşıntı artık sosyal hayatımı da etkiliyordu. Kullandığım günden beri benden mutlusu yok. Kaşıntı, kepeklenme ve sivilce sorunlarımın hepsi bitti. Son kuruşuna kadar helal olsun bu para.

Saadet E. : Kepeklenme sorunum ilk kullanımda bitti. Gözlerime inanamadım. Sivilce ve kaşıntı ise bir haftalık kullanımda tamamen bitti. Uzun süredir kullanmayı bıraktım buna rağmen hiç bir sorun yok şimdilik ama şişeyi hala saklıyorum yine lazım olur diye. Yalnız çok pahalı bir ürün.

İlker T. : Ofiste ceketimin omuz başları ve sırtım adeta kar yağmış gibi bir kepek sorunu yaşıyordum. Bu durumdan hem utanıyor hem de rahatsız oluyordum. Çok pahalı olması hiç bir şey değil yeter ki bu sorunu çözsün diyerek aldım ve blue cap şampuanı icat eden her kim varsa dua ediyorum. Çok ama çok memnun kaldım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Korka korka aldım Blue cep şampuanı ama hakikaten işe yarıyormuş. Çok pahalı olsa da işime yaradı ya başka ne isterim. düşünen herkese tavsiye ediyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.