Birbirinden Güzel 13 Vintage Yüzük Modeli – Alımlı Kadın

Birbirinden Güzel 13 Vintage Yüzük Modeli

Birbirinden Güzel 13 Vintage Yüzük Modeli

Vintage yüzük modellerinin popüler olmasında zariflikleri oldukça etkili. Galerimize eklediğimiz bu harika 13 adet vintage yüzük modeli ile biz adeta kalbimizden vurulduk. Böylesine şık ve güzel üstelikte çabasız bir güzelliği olan yüzüklerden hangi kadın parmağında taşımak istemez ki? Pekçok farklı dönemden olan bu vintage yüzük modelleri o dönemlerdeki prenses, düşes ve elbetteki diğer kraliyet kızlarında bulunuyordu. Soyu olarak adlandırılan kesimin de sahip olabildiği bu yüzükler adeta servet değerindeydi o dönemlerde. Takdir edersiniz ki imitasyon o dönemde henüz yoktu 🙂 olsa bile sanıyorum ki büyük bir kötülük etmişsiniz gibi dışlanmanıza sebep olabilirdi.

Vintage Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vintage yüzük popüler olduğundan beri pek çok gümüşçü kendi tasarımlarını yapmaya başladı. Diğer taraftan ise var olan modellere sadık kalınarak yeni üretimler yapıldı. Eğer gerçek bir vintage yüzük alacaksanız taşının değeri çok önemli. Eğer hem pırlanta taşlı hem de vintage bir yüzük almayı düşünüyorsanız mutlaka ürünün vintage olduğunun kanıtını isteyin. Gerçi iyi bir pırlanta satıcısı veya alıcısı pırlantanın yaşını anlayacağı için bu konuda sorun yaşamayacağınızı ümit ediyorum. Eğer gümüş bir yüzük alacaksanız da kaliteli ayar gümüş olmasına özen gösterin. Böylece ömür boyu iyi bir yüzük kullanma şansınız olur.

Vintage Yüzük Fiyatları Nedir?

Vintage yüzük almak isteyenler için iki alternatif bulunmakta. Bunlardan birincisi daha uygun fiyatlı olan gümüş vintage yüzüklerdir. Bunlar yeni üretilip vintage görüntüsü verilmiş ya da tarzına benzetilmişir. Bu yüzden satın alacağınız zamanki gümüş gram fiyatı üzerinden değerlendirilir. Bu da zarif bir vintage yüzük için en fazla 150 TL gibi bir rakama denk gelir. Diğer yandan pırlanta taşlı gerçek bir vintage yüzük birkaç bin dolardan başlayarak hayal sınırlarını zorlamakta.

Vintage Yüzük Modelleri

ince taşlı gümüş yüzükler

minimal gümüş yüzük minimal vintage yüzük ametist vintage yüzük modelleri safir vintage yüzük modelleri renkli vintage yüzük modelleri 2019 vintage yüzük modelleri vintage yüzük modelleri vintage tasarım yüzük vintage tasarım yüzük 2019 vintage yüzük kadın vintage yüzük kadın vintage yüzük
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.