Biohira Mavi Saç Serumu Nedir / İşe Yarıyor Mu? Kullanıcı Yorumölar – Alımlı Kadın

Biohira Mavi Saç Serumu Nedir / İşe Yarıyor Mu? Kullanıcı Yorumölar

Biohira Mavi Saç Serumu Nedir / İşe Yarıyor Mu? Kullanıcı Yorumölar

saç çıkaran mavi saç serumu furyasına şimdilerde bir de biohira isimli bir marka katılmış. bizde sizler için Biohira marka saç çıkaran mavi serumu inceledik. İnternetteki gerçek kullanıcıların yorumlarından derlediğimiz Biohira mavi saç serumu 7200 adet saç teli garantisi veriyor (Bu rakam daha sonra ürünün satıldığı web sitesi üzerinde 12.000 olarak revize edildi 🙂 ). Bu rakam bana göre tamamen reklam amaçlı yapılan bir şey. Çünkü takdir edersiniz ki tek tek sayma lüksü kimsenin yok. Bu arada bazen televizyonda bazen de sosyal medya üzerinden reklamlarına da denk geliyorum. Fakat her ne reklamı olursa olsun o reklamda oynayan kişi dünya yıldızı bile olsa ürünün var olan etkisinin üzerine ek hiç bir katkısı yok bunu unutmayın lütfen.

biohira mavi saç serumu

Biohira Mavi Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

Eda F. : Eşim için trendyol üzerinden siparişini verdiğim fakat hiç bir etkisini görmediğimiz üründür bu. Ayrıca da adına serum deseler de bu bildiğimiz su. Serum denilen kozmetik ürün kıvamlı bir sıvıdır fakat bu ürün mavi renkli sudan başka bir şey değil.

Hayri D. : Başka marka mavi serumu deneyip işe yaramayınca akıllanmayıp bir de bu ürünü aldım. Tahmin edersiniz ki sonuç değişmedi ve hiç bir etkisi yok. Yani anlayacağınız 7200 adet garanti edilen saç tellerine şuan sahip değilim.

Ahmet E. : Kesinlikle para tuzağı. Ne alırım ne de çevremdekilerin almasını sağlarım. Hiç bir işe yaramayan üstelik saç derimi kızartan bir ürün bu. Kesinlikle önermiyorum.

Emir K. : Aldıktan sonra bakanlığın bir haberine denk geldim ve 40 yaş üstü erkeklerde kalp krizini tetiklediğini öğrendim bu tarz ürünlerin. İade etmek istediğimde ise herhangi bir muhatap bulamadım.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.