Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

beeo suda çözünebilir propolis damla, beeo suda çözünür propolis damla kullananlar, beeo up suda çözünür propolis damla, beeo propolis suda çözünür damla nasıl kullanılır, beeo propolis suda çözünür damla fiyat, beeo propolis suda çözünür damla en ucuz, beeo propolis suda çözünür damla ne işe yarar, beeo propolis suda çözünür damla faydaları, beeo propolis suda çözünür damla kullanımı, beeo propolis suda çözünür damla 20 ml en ucuz,  gibi aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla Nedir

Propolisin ham hali, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, fenolik ve flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. Bu ham propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyici görevindedir. Arılar yaptıkları petek gözlerini bu ham propolis ile kaplar, sonra üzerine balını, yavrusunu, besinini koyar. Böylece arının ürettiği ürünler kovanda bozulmadan saklanır.

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla Ne İşe Yarar

Kovandan çıkarılan bu ham propolis işlenerek insanların tüketimine uygun hale getirilir. Dikkat edilmesi gereken nokta ise işleme sırasında propolisin besin değerini kaybetmemesi gerektiğidir.

Propolis, faydaları bakımından oldukça zengin bir üründür. Antibakteriyel, antiviral, antifungal ve antienflamatuar içeriğinin yanı sıra pek çok farklı rahatsızlık için de önleyici ve tedavi edici özelliği bulunduğu bilinir. Propoliste yer alan etanol ekstraktı (faydalı bileşenlerin ayrıştırılarak tüketime hazır hâle getirilmesi işlemi) bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Etanol ekstraktı, aynı zamanda iltihap önleyici, antibakteriyel, antiviral, antifungal, antioksidan ve lokal anestezik gibi özelliklere sahiptir. Propolis içeriğinde yer alan kafeik asit fenil ester ve clerodane diterpenoidin de kanserli hücrelerin gelişimini engellediği ve sağlıklı hücrelerin, kanserli hücreye dönüşme ihtimalini azalttığı düşünülmektedir.

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla Nasıl Kullanılır

Suda Çözünebilir bee’o propolisi doğrudan suya ve ya meyve sularına damlatarak kullanabilirsiniz.

Tüketim Önerisi: 4-10 yaş arası çocuklar için günde 10-40 damla arası, 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 20-80 damla arası su, süt, meyve suyu gibi gıdalarla beraber tüketilmesi tavsiye edilir. Örneğin, 20 damla propolisi 1 bardak (yaklaşık 200 ml) su, süt, meyve suyuna karıştırarak tüketebilirsiniz. Propolisi ilk defa kullanıyorsanız, propolise alerjiniz olup olmadığını anlamak için 1 damla ile başlayıp damla sayısını yavaş yavaş arttırabilirsiniz. 

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla Fiyatı ve İçeriği

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla, %10 oranında saf propolis içerir. Saf Propolis miktarı standardize edilmiştir.

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla fiyatı ise, 64.90 TL’dir.

Bee’o Suda Çözünebilir Propolis Damla Kullanıcı Yorumları

Esra: çocuğum için kullanıyorum maşallah kullanmaya başladığımızdan beri hiç hasta olmadı

Ayça: kızım için kullanıyorum önceden sürekli hasta olurdu şimdi bağışıklığı arttı ve çok nadir hasta oluyoruz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.