Bee Beauty Aloe Vera Jel Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Bee Beauty Aloe Vera Jel Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Bee Beauty Aloe Vera Jel Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Bee beauty aloe vera jel kullanan kişilerin olumlu yorumları dolayısıyla son dönemlerde yeniden popüler olan bir ürün. Etkisi ve uygun fiyatı dolayısı ile Bee beauty aloe vera jel oldukça sevilen bir bakım ürünü. Özellikle yaz aylarında güneş sonrası Bee beauty aloe vera jel uygulamak yanıkların rahatlatılmasında çok başarılı diyebiliriz. Bee beauty aloe vera jel kullananların yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Siz de kendi kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen.

Bee Beauty Aloe Vera Jel Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları: jiletle kolumu tıraş etmeden once kullaniyorum rahatlik sagliyor ancak bereketli bir urun degil birkac kullanimda yarilandi bile

Kullanıcı Yorumları: banyodan sonra vücut kremi sürdükten sonra üzerine sürüyorum böyle yapıldığında vücut daha da nemli oluyormuş sanırım. nemlendirmesi benim için gayet başarılı. gratis indiriminde 15 liraya almıştım.

Kullanıcı Yorumları: nemlendirmesi gayet başarılı. kuru cildim var duştan sonra tüm vücuduma sürüyorum ferahlatıyor. ilk gözlemim bu şekilde şimdilik iyi gidiyor.

Kullanıcı Yorumları: cildime yaz aylarında nemlendirici ve ferahlatıcı olarak kullanıyorum. bundan önce madame coco’nun ürününü kullanıyordum ama yakınlarımdan mağazası olmadığından bu ürünü aldım. aralarında pek bir fark göremedim hatta kokuları bile aynı geldi ki ikisinde de son sıralarda parfüm var. nemlendirmesi yaz için ehh yeterli ama kış için yeterli değil kesinlikle. şu anda kuşburnu çekirdeği yağı ile birlikte kullandığım için nemlendirme sorunu yaşamıyorum.

Kullanıcı Yorumları: taze aloe veranın sivilcelerimi kurutması özelliğine sahip olmayan ürün. fakat epilasyon /ağda sonrası için uygun olabilir

Kullanıcı Yorumları: ben göz altı kremi olarak kullanıyorum ve normal nemlendiricinin altına… tek kelimeyle müthiş. nolur deneyin siz de

Kullanıcı Yorumları: sürdükten sonra güzel bir ferahlık veriyor fakat cilt emene kadar biraz beklemek lazım, sonrasında da cilt cidden çok yumuşuyor, krem gibi yağlı bir etki bırakmıyo, ayrıca egzamalarıma uzun süreli iyi gelen bir şey bulmak çok zor, maksimum bir sene iyi gelen şey sonrasında iyi hissetirmiyor, yeni rahatlatan olayım da bu. egzama sorunu yaşayan varsa özellikle denemesini tavsiye ederim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.