Anvelop Etek Modelleri – Alımlı Kadın

Anvelop Etek Modelleri

Anvelop Etek Modelleri

Etek ucu düz fırfırlı veya asimetrik olan fakat bir etek ucunun diğerinin üzerine geldiği etek modellerine anvelop etek denir. Ben anvelop etek modellerini en çok ilkbahar yaz ve sonbahar aylarında yakıştırıyorum. Ama elbette uygun kumaşlar ile üretilen etek modelleri kışın da kullanılabilir. Benim en çok beğendiğim anvelop eteklerinden bir tanesi de asimetrik kesimli olanlar. Her ne kadar kendim giyemesem de uzun bacaklı kadınlara çok ama çok yakışıyor. Eğer benim gibi minyon tipli iseniz siz de mutlaka etek ucu fırfırlı olanlara bakmalısınız Hem sizi olduğunuzdan çok daha genç gösterecek hem de çok ama çok şirin gözükeceksiniz.

Yazlık Anvelop Etek Modelleri

Pamuklu ve ince kumaşlardan üretilen yazlık etek modelleri hem mevsim için çok uygun hem de gerçekten çok şık duruyor. Yüksek topuklu sandaletler ve hatta terlikle ile de uyumu gerçekten şahane. Eğer siz de bu yaz için bu tarz bir görünüm elde etmek isterseniz mutlaka bir tane anvelop etek almalısınız. Bu arada bunu dikmek de çok kolay. Eğer biraz dikiş pratiğiniz varsa umduğunuzdan çok daha güzel işler çıkabilir.

Fırfırlı Anvelop Etek Modelleri

Fırfır detaylarının hemen hemen tüm kıyafetlerde olduğunu fark etmişsinizdir mutlaka. Benim en çok beğendiğim hiç şüphesiz ki etek ve elbiseler. Bir de ayakkabılardaki o şirin detay hiç de fena değil doğrusu. Fırfır detay özellikle otuz yaş üstü kadınları adeta yirmi beş yaşta fixliyor bana göre. Bu yüzden neden ileride giymeyeyim ki? 🙂 Fırfırlı etek modellerinde dikkat edilmesi gereken şey mutlaka düzgün bir dikişinin olmuş olması. Diğer türlü düzgün dikiş işçiliği olmadığında etek olmasını istediğiniz gibi durmayabilir. Fiyatlarından da bahsetmek istiyorum. Ortalama olarak başlangıç fiyatı 40-50 TL ile başlıyor ve markalara göre değişiklik göstererek artıyor.

Etek alırken mutlaka dolabınızda olan üst parçaları gözden geçirerek alın. Aksi halde kombin yapabileceğiniz bir parçanız olmazsa bir süre giyemeyeceğiniz için üzülebilirsiniz. Fakat herkesin dolabında siyah bir etek ile kombinlenebilecek kıyafetler olacağından siyah renk alırken tereddüt dahi etmeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.