Achromin Leke kremi İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Achromin Leke kremi İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Achromin Leke kremi İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Achromin leke kremi uygun fiyatlı olması sebebi ile cilt lekelerinden muzdarip olan kişiler tarafından çok merak ediliyor. Achromin leke kremi işe yarıyor mu, ne için kullanılır, fiyatı nedir ve en önemlisi de kullananların yorumlarını merak ediyorsanız bu yazımızı mutlaka dikkatle okumalısınız. Achromin leke kremi adından da anlaşılacağı üzere cilt lekeleri üzerinde etkili olduğu söyleniyor sosyal medyada. Bu krem için gerçek kullanıcılar ne demiş merak ediyorsanız yazımızı okumalısınız.

achromın leke kremi kullananlar

Achromin Leke Kremi Fiyatı

Achromin leke kremi farklı web sitelerinde farklı rakamlara alıcı bulmakta. Bu yüzden net bir fiyat veremesek bile ortalama olarak 20 TL ile 50 TL arasında değişen bir fiyata sahip. Diğer leke kremlerine nazaran daha ulaşılabilir bir fiyata sahip olması dolayısı ile leke sorunu olan pek çok kişi bu kremi almayı düşünüyor. Almadan önce lütfen kullanıcı yorumlarını okumayı ihmal etmeyin.

Achromin Leke Kremi İşe Yarıyor Mu?

Achromin leke kremi için pek çok farklı yorum bulunmakta. Achromin krem kullananlar işe yarayıp yaramadığı konusunda ikiye bölünmüş durumda. Şöyle ki kremin yan etkileri bulunmakta. Mesela sivilce lekeleri sorunu yaşayan bir kişide sivilce çıkarıyorsa bir leke kremi bu krem hakkında olumlu düşünmezsiniz haliyle.  Krem kullanıcıların %90 ı tarafından beğenilmemiş. Bunu da aşağıdaki yorumlardan okuyarak anlayabileceksiniz.

Achromin Krem Kullanan Kişilerin Yorumları

Selda Ç. : Achromin krem için pek çok arkadaşım ucuz olması dolayısı ile kullanmalısın dediler. Çünkü cildim kış boyunca sivilce yaptı ve tüm bu sivilce lekeleri cildimde kaldı. Krem ekonomik olması sebebi ile alınabilirdi ve ben de aldım. Bildiğiniz arko krem gibi, çok yağlı fakat aldım diye kullandım bir süre. Yaklaşık 3 gün sonra cildim adeta sivilce kustu. Şimdi yepyeni başka lekelerim var!

Olcay A. : Eşim için almıştık bu kremi ama keşke evimize sokmasaydık bu kremi. Aşırı yağlı olmasını geçtim kokusu çok ağır. Belki izim aldığımız krem bozuktu bilmiyorum ama kokusu gerçekten berbat. eğer paketlenen diğer kremlerde böyleyse yüzüne sürebilene helal olsun.

Özkan E. : Uygun fiyatlı bir leke kremi ararken Achromin leke kremi denk geldi internette ve ben de sipariş ettim. Benim aldığım yerde fiyatı 39,90 TL. Parası bir şey değil belki ama bu ürün bence tamamen çöp. Kim bu ürünü niye övdü de popüler oldu bilmiyorum. Lekeler için hiç bir faydası yok.

Hacer K. : Çil lekeleri için Achromin leke kremini önerdiler ben de aldım ama kesinlikle işe yaramaz vıcık vıcık yağ dolu bir ürün. Kremi açar açmaz yüzüme asla sürmeyeceğimi anladım. Kışın belki ellere sürülebilir diye atmıyorum.

Merve E. : İstanbulda göçmenlerin bulunduğu semt pazarının birinden 6 TL’ye sürekli aldığım krem. Yüzüme sürmüyorum ben ama söylendiği gibi çok kötü de kokmuyor. Ben bu kremi yalnızca ellerime sürüyorum ve mutlaka çantamda da bulunduruyorum. Leke kremi gibi düşünmemek lazım bence.

Çimen İ. : Benim cilt lekelerime iyi geldi ama krem kullanmayı bıraktığımda yeniden lekelenmeye başladım. Ömür boyu Achromin leke kremini kullanmayacağımı ve içerisinde paraben olduğunu anladığımdan beri kullanmayı bıraktım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.