Alımlı Kadın
2020 Sonbahar Kış En Güzel Tayt Kombinleri
Sosyal Medyada Paylaş
6 Ekim 2019
sulebaser

2020 Sonbahar Kış En Güzel Tayt Kombinleri

Sonbaharın başlarında en çok tercih edilen parçalardan biri olan taytlar bir çok şeyle kombinlenebilir. Ancak doğru tayt kombinlerine ulaşmak için hem fiziğinizin farkında olmalı hem de taytların neyle uyumlu olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Tayt kombinleri aceleniz varken, spor gözükmek istediğinizde, rahat hareket etmek istediğiniz mekanlarda sizlerin kurtarıcısı olacaktır. Bu yüzden mutlaka en az 2-3 tane zevkinize uygun olan tayt modellerinden dolabınızda bulundurmalısınız. Şahsen ben tayt kombinlerini çok sevdiğim ve çok da rahat bulduğum için dolabımda taytlara yer veriyorum.

Tayt Modelleri Nasıl Kombinlenir

Tayt kombinlerinizde arkası uzun önü kısa tunikler ideal seçimdir. Uzun gömlek, fular ve çizmelerle ise rahat bir görünüm yakalayabilirsiniz. Değişikliği sevenlerden iseniz, uzun bir kolye ve dar kesim blazer ceket ile tayt kombini deneyebilirsiniz. Taytın üzerine uzun bir tişört ve yine uzun, salaş bir hırkayla hem rahat hem stil görünebilirsiniz. Crop top sweetlerle de kombinleyebileceğiniz tayt modelleri gerçekten hayat kurtarıcı.. Günlük spor ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz gibi, topuklu ayakkabılar ve çizmelerle de taytlarınızı kombinleyebilmeniz mümkün.

2020 Sonbahar Kış En Güzel Tayt Kombinleri

Bir Yorum Bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.