2019 Soğuk Sarı Saç Renkleri ve Modelleri – Alımlı Kadın

2019 Soğuk Sarı Saç Renkleri ve Modelleri

2019 Soğuk Sarı Saç Renkleri ve Modelleri

Soğuk sarı saç rengi nasıl elde edilir ve tonları nelerdir merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre. Soğuk sarı saç renkleri ve tonları bu yılın en sevilen ve beğenilen saç renklerinden birisi. Özellikle buğday tenli ve beyaz tenli kadınların çok beğeneceğini tahmin ettiğimiz soğuk sarı saç rengi hem balyaj hem cila hem de bütün saç rengi olarak tercih edilebilir. Soğuk sarı saç renklerini elde edeceğiniz saç boyası kitlerinden ve evde soğuk sarı saç rengini elde etmeniz için gerekli malzemelerden bahsedeceğiz. Eğer siz de evde kendi saçlarını boyamayı seven ve ekonomik açıdan da daha uygun olan bu yöntemi denemek istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumalısınız.

Soğuk Sarı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Saç rengi kumrala yakın olan kadınların soğuk sarı saç rengini elde etmesi oldukça zordur. Özellikle işinin ehli olmayan kuaförler ve acemi çıraklar sayesinde saçlar ya platin sarısı olur ya da turuncuya yakın hiç güzel görünmeyen bir renk olur. bunu önlemek ve gerçekten soğuk sarı saç rengini elde etmek isteyen kumral okurlarımıza verebileceğimiz ilk öneri küllü kumral saç boyasını kullanmaları yönündedir. Bu renk zaman içerisinde akıp harika bir soğuk sarı renge dönmektedir. Bunun dışında saç açıcı ile ilk olarak saç rengi açılır ve ardından soğuk sarı boya ile de boyanabilir ama renk açıcı oldukça dikkatli kullanılmalıdır. Özellikle kalitesiz renk açıcılar saçlarınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Soğuk Sarı Saç Renkleri Nelerdir?

Her ten için farklı bir ton olan soğuk sarı saç rengini basitçe açık ve koyu soğuk sarı saç rengi olarak kiye ayırabiliriz. Balyaj olarak düşünüldüğünde açık soğuk sarı saç rengi ideal olacaktır. Ya da eğer çok koyu saç renginiz varsa elde edebileceğiniz en mümkün soğuk sarı saç rengi koyu renkli olanıdır.

Soğuk Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi soğuk sarı saç rengi en çok beyaz ve buğday tenli kadınlara yakışmaktadır. İddialı saç renklerinden biri olan soğuk sarı saç ela gözlü, kahverengi gözlü ve yeşil gözlü kadınlarda oldukça beğenilmekte.

soğuk sarı saç rengi

soğuk sarı renkler soğuk sarı cila soğuk sarı balyaj soğuk sarı ışıltı soğuk sarı saç soğuk sarı saç rengi soğuk sarı saç nasıl elde edilir soğuk sarı ombreler
Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Evet gerçekten de soğuk sarı saç rengi daha açık tenlilere yakışıyor. Ben biraz koyu kumralım bana yakışır mı acaba?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.