Zalain Krem Nedir? Ne İçin Kullanılır? – Alımlı Kadın

Zalain Krem Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Zalain Krem Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Zalain Krem Nedir

Zalain krem mantar tedavisinde kullanılan ve oldukça etkili bir kremdir. Zalain krem, derideki hastalıklı bölgeye sürülerek uygulanan bir kremdir. Maya mantarlarının veya dermatofit adı verilen mantarların neden olduğu ayak mantarı, kasık mantarı, vücut mantarı , sakal mantarı, el mantarı’nın tedavisinde kullanılan zalain krem ayrıca, kandidiyaz ve Pityriasis versicolor adı verilen yüzeyel deriyi tutan mantar hastalıklarının tedavisinde de kullanılır. Zalain krem fiyatı ise 14.05 TL dir.

Zalain Krem Nasıl Kullanılır

Zalain kremi günde bir veya iki kez (bir sefer kullanılacaksa tercihen akşam veya iki kez kullanılacaksa 1 sabah, 1 akşam olmak üzere), mantarlı deri ve derinin 1 cm kalınlığındaki çevresine hafifçe ve eşit olarak paylaştırarak uygulayınız.
İyileşmenin görülmesi için gereken tedavi süresi mantara sebep olan etkenin ve hastalıklı bölgenin tipine göre hastadan hastaya değişiklik gösterir. Çoğu durumda şikayetlerin ortadan kalkması ve hastalığa sebep olan etkenin hastalıklı bölgeden temizlenmesi 3 ila 4 hafta arasında gerçekleşir. Ancak; hastalığa sebep olan etkenin yok edilmesi ve hastalığın tekrar ortaya çıkmaması için tavsiye edilen tedavi süresi 4 haftadır.

Sizlere zalain hakkında bilinmeyen yada bilinen sorulara cevap vererek yardımcı olmak istiyorum. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Zalain krem vajinaya sürülür mü

Zalain vajina bölgesinde bulunan mantar sorunların tedavisi için kullanılır ve vajina bölgesine sürülmesinde bir sakınca yoktur.

Zalain krem yüze sürülür mü

Zalain yüze sürülmesi için mutlaka yüzünüzde mantar sorunu bulunmalıdır bunun haricinde kesinlikle yüze sürülmemelidir.

Zalaın krem bebeklerde kullanılır mı

Zalain 12 yaşından küçük çocukların günde tek doz kullanılmasına uygundur. Bebeklerde zalain kullanılması tavsiye edilmez. Doktorunuzun bu konuda öneride bulunursa kullanabilirsiniz.

Zalain krem reçetesiz satılır mı

Zalain reçete ile satılan bir kremdir. Reçetesiz olarak eczaneden almak bazı durumlarda yarardan çok zarar verebilir. Kesinlikle doktorunuza danışmadan bu kremi kullanmayınız.

Zalain vajina kremi bu bölgede bulunan mantar, maya ve bakterilerin üremesini önlen bir kremdir. Etkisini vajina içerisinde gösteren zalain vajina kremi zalain fitil benzeri uygulama ile vajina içerisine uygulanır.

Zalain Krem Kullanıcı Yorumları

Zalain kullanalar kremin mantarın üzerinde çok etkili olduğunu ve kısa sürede mantar sorununu ortan kaldırdığını söylemişlerdir. Zalain reçete edildiğinde mutlaka zalain krem prospektüs bilgilerini okumalı ve krem hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Zalain vajina mantarı tedavisinde mutlaka doktoruun size reçete etmesinden kullanmanız gereken bir kremdir. Mantar tedavisi için krem size reçete edildiğinde mutlaka reçete kağıdı okunmalı ve prospektüs bilgileri hakkında en doğru ve güncel biliye sahip olunmalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.