Sakal Serumu Kullananlar – Sakal Serumu İşe Yarıyor Mu? – Alımlı Kadın

Sakal Serumu Kullananlar – Sakal Serumu İşe Yarıyor Mu?

Sakal Serumu Kullananlar – Sakal Serumu İşe Yarıyor Mu?

Güçsüz ve az görünen sakallar için son dönemlerin en iyi bakım yöntemlerinden birisi hiç şüphesiz ki sakal serumları. Özellikle sakalların arasındaki boşluklar ve kendini belli etmeyen ince tüyler pek çok erkek için can sıkıcı bir görünüm olabiliyor. Eğer sizde sakallarınızda bu tarz bir durum yaşıyorsanız aşağıda bugüne kadar sakal serumu kullanmış kişilerin gerçek kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz. Daha önce siz sakal serumu kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sakal Serumu Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Yaşım 21 Güçsüz, çoğu sarı, görünmeyin, tüy sayılabilecek, vede yer yer boşluklu seyrek sakallarım vardı. 1 ay boyunca iki günde bir üç günde bir traş olarakdan kullandım. 1 ay sonunda sarı güçsüz olan kılların kararıp sertleştiğini artık sakal olduğunu seyrek yerlerde de azda olsa azalma olduğunu gördüm lakin boşluklu tüy olmayan yerlerde (çene altı) bir etkisini görmedim. Genel olarak iyidi. Bu şekilde olan varsa faydasını görür. Ama tüy yoksa (kıl kökü falan) bir şeye yaramaz almayın. Almadan önce bu şekilde anlatan bir yorum göremediğim için özenle yazdım.

Kullanıcı Yorumu: Ürünü tam 1 aydır kullanıyorum, kullanımı çok kolay losyon şeklinde basıyorsunuz, krem sürer gibi suratınıza iyice yediriyorsunuz. Geceleri kullanmayı tavsiye ederim, çünkü bunu kullandıktan sonra surata su değmemesi gerekiyor. Gerçekten de etkisi var. Dudak altı sakalım eskiden inceydi şuan çok daha kalın oldu. Faullerde biraz daha kalınlaştı yanaklara daha çok yayıldı. İlerleyen aylarda daha da etkisi olacaktır umarım. Ben memnun kaldım denemekten birşey kaybetmezsiniz.

Kullanıcı Yorumu: 16 yaşındayım genel olarak sakalım var fakat az bi bölgede eksikllik vardı bende onun için almıştım iyide işime yaradı boşlukları dolduruyo bide tüyleri büyütüyo onun dışında fazla bi extrası yok göstedikleri resimler gibi beklemeyin hacı sakalı gibi sakalınız olmaz sadece bide yüzünüzde tüyler oluşmadıysa hiç kullanmayın altyapı yoksa çıkarmazda .

Kullanıcı Yorumu: Nisan ayının 25 inden itibaren kullanıyorum. yaklaşık 1 aydir duzenli kullanmaktayim. Öncelikle şunu soyliyeyim sakalı seyrek olanlar için bu serum aralarda sarı tüy olan cılız güçsuz olan sakallari kalinlastiriyo ve daha belirgin hale getiriyor yani güçlendiriyor sakalı hiç olmayanlara maalesef bi fayda saglamiyor. ama seyrek olanlar için 10 numara serum. benim sakallar seyrek çıkıyo serum sakallari daha belirgin hale getirdi aralarda olan sarı tüyler kalinlasti 2 ay daha kullanacağım sarı tüylerde siyahlasirsa daha gür sakala ulaşacağım inş tamamen sabır gerektiren bi olay düzenli kullanmak şart.

Kullanıcı Yorumu: Bu ürünü kullanacak arkadaşlar öncelikle bilinmesi gerekir ki bu ürün sakalı beslemek ve güçlendirmek için hazırlanmış bir ürün ve kesinlikle sakal çıkarmaz! Yüzü kaymak gibi olan ergenlik çağındaki arkadaşlar bu ürüne vereceğiniz para ile gidip insan anatomisi adlı kitabı alıp okusun lütfen. Ben güçsüz olan bölgelere kullanmak için aldım ürünü tabi sadece bu değil bunun yanında badem yağı ve yumuşatıcı kremler de aldım. Genel olarak düzenli kullanıldığında bariz etki göründüğü söylenemez. Önemli olan uzun süreli kullanmak. İşe yarayıp yaramadığını sizin cildiniz söyler ve en önemlisi zaman.

Kullanıcı Yorumu: Ürünün etkisi bekledigim gibi çıktı. Çok gür sakallar çıkarmıyor ama ince sakallarinizi kalınlaştırıyor 1 ay kadar kullandım sonrasında kendi haline bıraktım sakalları çünkü bunu kullanırken yanaklarımda sivilceler çıkmaya başlamıştı. Eğer zaten sakalınız varsa ama yeterinde kalın değilse biraz daha kalınlaştırıp hacim kazandırıyor bunun için bu kadar para vermeye değer mi tartışılır. sonuçta sakallarım eskisinden biraz daha kalın oldu çokta birşey farketmedi.

Kullanıcı Yorumu: Size sağladığı 3-4 şeyi söyliyeyim. Sakallarınızda boşluk varsa tamamen olmasa da biraz daha kapatıyor. Sakallarınızın daha hızlı uzamasını sağlıyor. Sakallarınıza şekil veriyor ve uzama miktarını da arttırıyor. Son olarak boş yerler gene boş kalıyor yapcak bir şey yok gibi.

Kullanıcı Yorumu: 15. Günüm bugün hiç aksatmadan uyguluyorum. Bi ara basma yeri bozulur gibi oldu ama tamamen ilacın koyuluğundan dolayı. Sakal çıkarma mevzusuna gelirsek.. az çok sakalımın olduğu yerlerde renkte koyulaşma ve sertleşme olduğunu farkettim. Sakal olmayan yerlerde bi hareket yok şuan 15 gün sonra yine gelicem

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.