Protez Saç Nedir? – Alımlı Kadın

Protez Saç Nedir?

Protez Saç Nedir?

Protez saç yaptırmayı düşünüyor fakat aklınızda soru işaretleri varsa bu yazımızda aklınızdaki bütün soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Protez Saç Nedir?

Protez saç son zamanlarda oldukça popüler bir peruk türüdür. Takıldığı andan itibaren kendi saçınız gibi duracağı için hiçbir yapay görüntü yaratmayacak uzun ömürlü bir peruktur. İşlem tamamlandıktan sonra gür ve parlak saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Protez saçı hem kadınlar hem de erkekler yaptırabilirler.

Protez saç insan saçına en yakın olan materyallerden üretildiği için doğal bir görünüme sahiptir. Saçınızdan alınan örneklere göre size özel hazırlanır.

Saçların yerleştirilmiş olduğu alt yapı ince bir tül olup, uygulama sonrasında fark edilmesi mümkün olmuyor. Çok ince ve hassas olan bu tabaka kesinlikle kafa derinizi terletmeyeceği gibi derinizin nefes almasına da engel teşkil etmiyor.

Protez saç mı? Yoksa saç ektirmek mi?

Protez saçlar her ne kadar kendi saçınız gibi görünse de kökleri sizin derinizin altında olmadığı için uzamaz. Saç ekimi ise uzun bir süreç ve doktorlar tarafından gerçekleştirilen, yeni saç köklerine sahip olmanızı sağlayan bir operasyon. Bu yüzden saç ektirirken uzayan ve size ait olan saçlara sahip oluyorsunuz fakat protez saç işleminde sadece deriye sabitlenmiş hazır saçlar oluyor.

Protez Saç Fiyatları

Kaliteli ve uzun ömürlü bir protez saç için ortalama fiyatlar 3.000 TL ve 6.000 TL arasında değişmektedir. Bakımlarını düzgün bir şekilde yaparsanız 1 yıl kadar bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Acaba kullanan var mıdır kadınlardan saç protezini. Çünkü çağımızın hastalığı saç dökülmesinden sadece erkekler muzdarip değil maalesef 🙁

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.