Kalmosan Losyon Kullanıcı Yorumları – Ne İşe Yarar – Alımlı Kadın

Kalmosan Losyon Kullanıcı Yorumları – Ne İşe Yarar

Kalmosan Losyon Kullanıcı Yorumları – Ne İşe Yarar

Kalmosan losyon genellikle ergenlik döneminde çıkan ve normalden daha büyük olan sivilceler üzerinde uygulanan bir ilaçtır. Bu dönemde tedavi edilmedi taktirde ciltte oyuklara sebep olan sivilceler oldukça geç iyileştiği için pek çok farklı tedavi şekli bulunmaktadır. Bu yazımızda Kalmosan losyon hakkında merak ettiğiniz ne kadar soru varsa hepsine cevap bulacaksınız. Kalmosan losyon  kullanan kişilerin yorumlarından nasıl kullanılması gerektiğine kadar tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kalmosan Losyon Nedir?

Lokal anestezik olması sebebiyle bölgesel uyuşma sağlayarak şiddetli doku ağrılarını hafifletir. Çinko oksit içermesi dolayısı ile ciltte kaşıntı, böcek ısırması ve dahi sivilceler üzerinde etkili bir losyondur. Lavanta kokulu oluşu kullanım sırasında diğer losyonlara nazaran kişiye rahatlık hissi verir.

Kalmosan Losyon Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce mutlaka şişe iyice çalkalanmalıdır. Yalnızca sorunlu cilt üzerinde kullanım için uygundur. Doktorunuzun tavsiye ettiği miktar kadar ve önerdiği sıklıkla kullanılmalıdır. Kesinlikle ağız yolu ile kullanılmamalıdır.

Kalmosan Losyon Kullanıcı Yorumları

Erdal F. : Ergenlik sivilcelerimi düzelten ve bu esnada cildimi rahatlatan hem en ekonomik hem de en etkili kremdir Kalmosan losyon.  Ben günde iki sefer cildime uyguluyordum. O zaman çıkan sivilcelerim nasıl ağrılıydı anlatamam sürerken bir ağrıyordu artık geçti çok şükür.

Çiğdem G. : Bir dönem kullandığım ama sadece yüzümü uyuşturabilen bir krem bana göre. Kalmosan losyon  her ne kadar sivilceler üzerinde etkili dense de bende hiç bir işe yaramadı doğrusu.

Azra T. : Çok uzun süre Kalmosan losyon kullanan birisi olarak sivilceler üzerindeki etkisi mükemmel. Bu gün bile bir küçük sivilcem çıksa anında uygularım.

Merve B. : Çocukluk döneminde bir türlü neye alerjimin olduğunu bulamadıklarında tüm vücuduma uygulanan krem Kalmosan losyon. Anında bir rahatlama ve onunla gelen tatlı bir uykudur benim için Kalmosan losyon.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.