Jetex Krem Nedir – İşe Yarıyor mu – Fiyatı – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Jetex Krem Nedir – İşe Yarıyor mu – Fiyatı – Kullanıcı Yorumları

Jetex Krem Nedir – İşe Yarıyor mu – Fiyatı – Kullanıcı Yorumları

Jetex krem, jetex krem fiyatı, jetex krem geciktirici, jetex krem kullananlar, jetex krem ekşi , jetex krem yorumları, jetex krem satın al, jetex krem fiyatı 2020, jetex krem eczanede satılıyor mu, jetex krem kullanımı, jetex krem kullanıcı yorumları hakkında merak ettiğiniz ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz. Jetex krem ne için kullanılır bir muadili var mıdır piyasadaki güncel satış fiyatı nedir gibi aklınıza takılan tüm sorulara tek tek cevap bulabileceğiniz makalemize mutlaka detaylarına kadar okuyun.

Jetex Krem Nedir – İşe Yarıyor mu?

Jetex krem içerisinde lidokain ve prilokain adı verilen iki etken madde bulundurur. lokal anestezik olarak da bilinen jetex krem bir nevi uyuşturucu görevi görmektedir. Çoğunlukla bir operasyon öncesi ilgili bölgeyi uyuşturmak amaçlı kullanılır. özellikle ağda, lazer epilasyon, iğneli epilasyon gibi ağrılı olma ihtimali bulunan işlemler öncesinde uygulandığında büyük bir fark hissedilir.

Jetex Krem Benzeri (Muadili) ve Fiyatı

Jetex krem içinde diğer pek çok popüler kremler içindegeçerli bir kural varsa eğer ürün popüler olduktan sonra Normal satış fiyatının 2 veya 3 katına kadar artış gösterebileceği ihtimalidir. Şu an için jetex krem 71 TL olsa dabu fiyat ilerleyen günlerde değişebilir. jetex kremin muadili veya türevi bir başka krem var mı diye merak ediyorsanız eğer bunlardan ilki Emla kremdir bir diğeri ise lidorin tüp, lidorin krem, lpkain veya lokaril kremdir.

Jetex Krem Kullancı Yorumları

Eylül : İğneli lazer epilasyon öncesi güzellik salonundaki yetkili bikini ve gıdı bölgeme uyguluyor anında etki eden mükemmel bir krem. Kesinlikle işe yarıyor.

Tülay : Emla krem kullanıyordum ama aşırı artan fiyatından dolayı jetex kreme geçtim. hiçbir farkı yok kesinlikle almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Didem : Jetex kremi güzellik salonundaki arkadaşlar önerdi. Bir sonraki seans için satın aldım. İşlemden 15 dk önce uygulamak yeterli oluyor. Kesinlikle hakkını veriyormuş kullanan herkes memnunmuş bakalım bende ne sonuç verecek.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.