Hasır Çantamızı Kendimiz Yapıyoruz – DIY – Alımlı Kadın

Hasır Çantamızı Kendimiz Yapıyoruz – DIY

Hasır Çantamızı Kendimiz Yapıyoruz – DIY

Hasır çanta modası geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da devam ediyor. Özellikle kendi yapabileceğiniz birbirinden şık ve güzel Bali hasır çanta modelleri bulunmakta. Ben de sizler için bir tanesinin yapılış fotoğraflarını derledim. Eğer siz de kendinize bu şekilde hasır çanta yapmak istiyor ve piyasanın neredeyse %90 altına maliyette bir hasır çanta sahibi olmak istiyorsanız bu yazımız tam da size göre.

Evde Hasır Çanta İçin Gerekli Malzemeler

Kumaş ya da Deri Parça

2 Adet Bambu veya Hasır Nihale veya Amerikan Servis

Askı için uygun deri iplik

Makas

Yapıştırıcı

Hasır Çanta Nasıl Dikilir?

Fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi çok ama çok kolay. Kullanacağınız hasır ölçülerine uygun olacak şekilde keseceğiniz kumaş veya deri parçasını kenarlarından dikin. Bu aşamada yüzlerinin hangi yönde olduğuna dikkat etmelisiniz. Aksi halde sizi daha fazla uğraştıracaktır. Her iki hasır yüz için de birleştirme işlemi bittiğinde geriye sadece ipliklerini dikmek kalıyor.sonrasında ise harika bir kombin tasarlayıp dışarı çıkmaya hazırsınız!

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

    • Nihaleyi ev eşyaları satan küçük bir züccaciyeden aldık. Eğer bulamazsanız bambu altlıklar da gayet güzel olacaktır.

  1. Çok hoşuma gitti bu çanta modeliiii. H&M’de bir değişiği var fiyatı 299 TL. sizin fikrinizle kendi fikrimi birleştirmeyi düşünüyorum yarın hızla gidip alıp yapıcam çantayı. Kenarlarına hasır kumaştan şeritler yaparsam daha doğa durur sanki. Siz ne dersiniz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.