Göğüs Toparlayıcı Kremler İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Göğüs Toparlayıcı Kremler İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

Göğüs Toparlayıcı Kremler İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

Kadınların yer çekimi ile imtihanı 35-40 yaşlarında başlıyor. Göğüslerde sarkma ve yayvanlaşma sorunu yaşayan kadınların şu sıralar en çok merak ettiği şey göğüs toparlayıcı krem gerçekten şe yarıyor mu? Piyasada o kadar çok toparlayıcı ve dolgunlaştırıcı göğüs kremi var ki hangisini alıp kullanacağınızı bilemiyorsunuz haliyle. Biz de bu yazımızda göğüs toparlayıcı ve dikleştirici kremleri araştırdık sizler için. Piyasada bulunan kremler işe yarıyor mu ve kullanan kişilerin yorumlarını dilediğimiz yazımızı mutlaka dikkatlice inceleyin.

Göğüs Toparlayıcı Krem Marka ve Adları

  • Isana Cilt Dekolte Serumu Göğüs & Dekolte & Üst Kollar – 25,70 TL
  • Bellomix Botoks Etkili Göğüs Bakım Kremi – 100 TL
  • PALMER’S Cocoa Butter Göğüs Sıkılaştırıcı Krem – 63 TL
  • Yoskine Tsubaki Cilt Sıkılaştırıcı Krem Vücut ve Göğüsler için – 70 TL
  • Lierac Bust Lift Expert Göğüs ve Dekolte Bölgesi İçin Sıkılaştırıcı Krem – 180 TL

Göğüs Toparlayıcı Krem Kullananların Yorumları

Eda Y. : Ben de piyasada olan tüm kremleri kullandım ve bence işe yarar tek bir marka var o da kesinlikle Lierac. Ama bence çok pahalı çünkü krem 2 haftalık kullanım için. Bu da en az 3 ay kullanacak bir kişi için ekonomik olarak zorlayıcı oluyor.

Handan E. : Hiç bir göğüs toparlayıcı krem işe yaramıyor. Çok üzgünüm ama ne denediysem işe yaramıyor ve iri göğüslü olmanın kaçınılmaz sonu diyorum.

İlayda S. : İsana markasının kremini almıştım ama sadece kadifemsi bir his bırakıyor. Bunun dışında toparlayıcı etkisini hiç görmedim. İki adet bitirdim ama maalesef sadece nemlendiriyor.

Yaren G. : Estetisyene gitmeden önce neredeyse tüm kremleri denedim. Bende hiç biri işe yaramadı. Estetisyen arkadaşıma gittiğide de gerçekten işe yaramayacağını ve ameliyat olmadan önce mutlaka göğüs egzersizleri yapmamı önerdi. Düzenli egzersiz ile gözlerime inanamadım. Mükemmel sonuçlar için egzersiz yapın hanımlar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.