2019 Bayan Saç Kesim Modelleri ve Trendleri – Alımlı Kadın

2019 Bayan Saç Kesim Modelleri ve Trendleri

2019 Bayan Saç Kesim Modelleri ve Trendleri

Saçlarına özen gösteren kadınlar için saç kesim modelleri çok önemlidir. Ben de bugün herkesin beğenebileceği ve 2019 trendlerinden olan saç kesim modellerini derledim. Bu yıl uzun saç severlerin biraz hayal kırıklığı yaşayacağı bir yıl olacak gibi. Çünkü cool görünümlü kısa saçlar bu yıl çok baskın olacak. Özellikle kısa ve hafif dalgalı saç kesim modelleri gerçekten de çok ama çok dikkat çekici ve güzel. Eğer yüz hatlarınıza yakıştığını düşünüyorsanız mutlaka bu yıl kısa saç kesim modellerinden bir tanesine şans vermelisiniz.

2019 Kısa Saç Kesim Modelleri Bayan

Kısa saçlardan hoşlanan kadınlar için bu yıl bob kesimden biraz daha uzun ama çok da keskin bitişli saçlar yerine biraz daha yumuşak kesimli saçlar moda. Elbette bob kesim saçlar hala çok moda ama biraz daha hafif saç uçları daha moda. Ayrıca bu yıl kahküller de geri döndü. Her ne kadar yaptırana kadar büyük hasret çekilip yaptırdıktan sonra da pişmanlık duyulsa da her dönem mutlaka bir şekilde popüler oluyor kahküller. Aman siz siz olun kendinize yakışmayan bir saç modeline kendinizi mahkum etmeyin. Zira saçlar hızlı uzamıyorlar.

2019 Uzun Saç Kesim Modelleri Bayan

Uzun saç kesim modellerini beğenen okurlarımız için yukarıda bir yerlerde belki biraz heves kırdık ama siz tabii ki neyi seviyorsanız onu kullanın. Çünkü sizi sizden daha iyi tanıyan başka kim var ki? Eğer uzun saç kesim modellerini seviyorsanız saç boylarınıza biraz kat attırarak kullanabilirsiniz. Hem bu şekilde daha gür ve hacimli saçlara kavuşmuş olursunuz hem de çok trend saçlara sahip olursunuz. Ayrıca bu yıl incili tokalar çok moda ve bence (bu aramızda kalsın) en çok uzun saçlara yakışıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Son fotoğraftaki kızdaki saç modeli şahane. Ama bu gazla gidip kestirip yoluk tavuk gibi görünmek de var 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.