2019 Balık Etekli Abiye Elbise Modelleri – Alımlı Kadın

2019 Balık Etekli Abiye Elbise Modelleri

2019 Balık Etekli Abiye Elbise Modelleri

2019 balık etekli abiye elbise modelleri gören herkesi hayran bırakacak kadar güzel ve etkileyii tasarımlara sahip. Fotoğraf galerimize eklediğim bu modellerin hepsi el yapımı. Eğer ilgilenen ve satın almak isteyen olursa bize yorum kısmından yazarsa elbette link paylaşabiliriz. Bu abiye elbise modellerinin üzerindeki her bir işleme ve boncuk detayı tek tek elle işleniyor. Tam kendi vücut ölçünüze göre yapılan 2019 balık etekli abiye elbise modellerini biz çok ama çok sevdik.

2019 Balık etekli Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Fotoğraf galerimizdeki balık formlu abiye elbise modelleri yukarıda da belirttiğimiz gibi kişiye özel tasarımlardır. Bu yüzden fiyatları piyasada bulunan seri üretim elbiseler gibi değil. Ama bu modellerin benzerleri de kısa süre içerisinde belki biraz daha kaliteden ödün verilerek seri üretim ile yapılabilir ama bu modeller çok yeni. 500 $ ile başlayan modeller 2000$’a kadar çıkabilmekte.

Balık Abiye Elbise Modeli Kimlere Yakışır

Vücut formunu belirginleştirmeye yarayan bu balık formlu elbiseyi giyebilmek için mutlaka formda bir vücuda sahip olmak gerekiyor. Elbette balık etli veya kilolu hanımlar da tercih edebilir ama mankenlerde göründüğü gibi görünmeyeceği için ölçülü vücut hatlarına sahip kişilerde daha güzel duracaktır.

balık abiye modelleri

balık abiye elbise uzun kollu balık elbise balık abiye 2019 yırtmaçlı balık abiye krem abiye modelleri gri abiye modelleri siyah balık abiye
Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. balık model abiyeler harika ama lütfen vücut hatları orantılı kişiler giysin 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.