12 Etkileyici Vintage Gelinlik Modelleri – Alımlı Kadın

12 Etkileyici Vintage Gelinlik Modelleri

12 Etkileyici Vintage Gelinlik Modelleri

Vintage gelinlikleri seviyorsanız hem sizin için hem de kendim için bu galeriyi hazırlıyorum diyebilirim. Galerideki bazı gelinliklerin içerisinde biraz modernlikler de olmuş olabilir elbette ama vintage ruhuna asla ihanet etmiyor. Hem geçmiş günlerin modasına hem de günümüzün odasını bir arada yaşatmak mümkün. Bunu en iyi yansıtacağımız yer ise bence hiç şüphesiz kendi düğününüz. Şu an keşke annemin gelinliği olsa ve ben de ilerleyen günlerde annemin gelinliği ile evlenebilsem diye düşünüyorum ama maalesef bu mümkün değil. Çünkü annem evlendikten sonra gelinliğini ihtiyacı olan bir genç kıza vermiş. Sanırım onun benden daha çok ihtiyacı vardı ve annem iyi ki de öyle yapmış. Günün birinde gelinlik giyecek olursam kesinlikle gelinliğim çok modern bir şey değil oldukça sade ve duru olan vintage gelinlik olacak.

 

vintage gelinlik modelleri12

vintage gelinlik modelleri11

Omuzlardaki şu güzel detaylara bakar mısınız? Buna kim görür görmez aşık olmaz ki? Renginin tam da bu ton olması muhteşem bir detay ve ayrıca dantellerin görüntüsü de harika!

vintage gelinlik modelleri10

vintage gelinlik modelleri9

Vintage gelinlik modellerindeki bu sırt detayına bayılıyorum. Bana kalırsa son derece ölçülü ve ideal bir dekolte. Özellikle kır ve kumsal düğünleri için adeta biçilmiş kaftan!

vintage gelinlik modelleri8

vintage gelinlik modelleri7 vintage gelinlik modelleri6 vintage gelinlik modelleri5 vintage gelinlik modelleri4 vintage gelinlik modelleri3 vintage gelinlik modelleri2 vintage gelinlik modelleri1
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.